Автономна каналізація «СептикСАД» з високоміцного ПОЛІМЕРУ LDPE для високих ґрунтових вод з очищенням до 98%!

Компанія «Будинок Екології» багато років здійснює виробництво перевіреної часом європейською технологією автономної каналізації «СЕПТИК -Сад», яка очищає каналізаційні води до високого рівня. Це зберігає повну екологічну безпеку Вашої ділянки, забезпечує комфорт користування. А також виключає виникнення усіляких проблем і «головного болю», що виникають при експлуатації вигрібних ям і “дешевих” септиків з ж / б кілець, що в свою чергу супроводжується: постійним викликом асенізаційної машини (мінімум 12 разів на рік!), Наявність неприємних запахів на ділянці (особливо в літній період) і банально заражає Ваші підземні води ділянки……

Все вищесказане говорить про одне: не можна економити на тому, що серйозно і назавжди вирішує одну з головних проблем Вашого заміського будинку!

Що в першу чергу отримує наш клієнт, встановивши дану систему каналізації:

null

Користування каналізацією без клопоту, як в міських умовах

null

Відсутність постійної викачування, т.к виклик асенізатора необхідний всього 1 раз в 36 місяців!

null

Відсутність неприємних запахів на ділянці

null

Вирішення проблем з екологією своєї території і в цілому нашої країни!

Отже, давайте розберемося, як працює дана технологія?

Її загальний вигляд представлений нижче:

Прайс-лист

Галерея

Основні технічні переваги нашої технології:

null

ємності мають мінімальної висотою (всього від 1,2 м!), що легко дозволяє їх встановити в високих ґрунтових водах

null

обсяг самої системи від 4000 л., Що дає можливість приймати залпові скиди (На приклад від 2-х ванн відразу)

null

повністю відсутня автоматика, електроклапани, ерліфти і т.д.

null

легко запускається і консервується при мінливому або сезонному проживанні

Технологічний процес очищення стічних вод з їх утилізацією проходить в три етапи:

На першому етапі стоки прямують в септик попереднього очищення

Основним завданням септика є первинна (початкова) обробка стічних вод і зменшення ступеня їх забрудненості. Він являє собою монолітний резервуар з бельгійського полімеру LDPE високої щільності із спеціальними ребрами жорсткості технічно розроблених для застосування в високих грунтових водах.

                           

На виході встановлений знімний фільтр діаметром 500 мм, заповнений цеолітом (каменем вулканічного походження). Він виконує механічну очистку – затримує грубі частинки бруду. Там же є каліброване отвір, що дозволяють регулювати витікання рідини при «пікових навантаженнях».

Всі ці елементи дозволяють створити в септику найбільш сприятливі умови для протікання попереднього очищення — анаеробних процесів бродіння (очищення стоків досягається на першому этапі до 60-65 %).

Другий етап (етап доочищення) "САД"

Зовнішня конструкція септика аеробноі доочистки «САД» така ж, як описаного вище септика. Він так само є монолітним резервуаром з бельгійського полімеру LDPE високої щільності і спеціальними ребрами жорсткості.

Всередині «саду» розміщені спеціальні рами, на яких розташовуються численні колонії аеробних мікроорганізмів. Подача повітря, необхідного для життєдіяльності мікроорганізмів, в «САД» здійснюється міні компресором (потужністю всього 25-47 Вт) через дифузор, який встановлений під спеціальними рамами.

                          

Технологія доочистки передбачає використання свободноплавающих і прикріплених на спеціальних рамах гідробіонтів, на яких розташовуються численні колонії бактерій. Черговість окислювальних і відновних процесів, примусова аерація за допомогою міні компресора, аеробно-анаеробна стабілізація надлишкового мулу – ці процеси забезпечують високоякісну очистку стічних вод до 95 98%.

Так само, у конструкції «САДа» є секрет — за рахунок спеціальних завантажень (рам) всередині ємності, зберігається можливість роботи і життєдіяльності бактерій без роботи компресора до 2 тижнів!  А якщо Ви їхали у відпустку або не користувалися каналізацією більше місяця, необхідно всього «одним рухом» запустити систему. Це елементарно просто: потрібно включити в розетку компресор, засипати стартову дозу бактерій в унітаз і змити її чистою водою. І система готова до роботи!

Третій етап - фільтрація, видалення очищених стоків

Стічні води, очищені в САД, повинні бути відведені або в фільтруючий горизонтальний міні дренаж, або в дренажний тунель або дренажний колодязь “без дна”

а) Горизонтальний дренаж – це влаштована особливим чином система труб, розташована над ґрунтовими водами. Дренаж є найбільш ефективним методом фільтрації, т.к розподіляє очищену воду по периметру ділянки, тим самим не підтоплює грунт і не насичує його вологою (зауважимо, що термін експлуатації міні дренажу близько 40 -45 років, на відміну від дренажного колодязя або дренажного тунелю, що становить максимум 5-10 років експлуатації). Особливо рекомендується горизонтальний дренаж при високих грунтових водах. Це найкраще технічне рішення, перевірене часом у всьому світі!

б) Дренажний тунель  (Або дренажний колодязь) має компактні розміри, що значно скорочує обсяг земляних робіт. Рекомендується для житлового будинку не більше 5-8 чоловік проживають. Основним вимога при його установці є: низькі грунтові води (не вище 2 м від рівня землі) і піщані ґрунти з хорошою проникністю

Отже, давайте відзначимо основні переваги технології «СЕПТІК-САД» перед аналогами:

null

приймальний резервуар (септик) енергонезавісім і має достатній обсяг (2000-3200 л.),

що дозволяє гарантовано приймати на очистку залпові і самі забруднені стоки.
null

Мінімальна висота ємності (всього від 1,2 м!) І спеціальні ребра жорсткості,

легко дозволяють її встановити в високих грунтових водах.
null

система повністю самопливна

і працює без насосів, тобто рух рідини здійснюється природним чином за рахунок закону гравітації і не залежить від електрики.
null

100% герметичність і екологічність.

ємність виготовлена з литого безшовного полімеру LDPE, який зберігає повну герметичність і виключає забруднення грунту і грунтових вод.
null

Система легко консервується і запускається.

елементарно зробити запуск лише додаванням біопрепарату в унітаз. І сміливо можна користуватися!
null

Технологія не боїться попадання побутової хімії.

дане питання вирішується періодичним поповненням в унітаз біопрепарату, що оперативно  відновлює життєдіяльність бактерій системи і гарантує стабільну високий ступінь очищення!
null

сама мінімальна енергозалежність серед аналогів (Всього до 15%).

тільки у другому септику «САД» використовується міні компресор потужністю всього 25-47 Пн. При цьому система без компресора (без електрики) може працювати до 2-х тижнів!
null

Найменша серед всіх технологій обслуговування.

це тільки промивка фільтра (кошика з цеолітом) в септику всього два рази на рік і відкачка неорганічного осаду з ємності один раз в 3року!
null

Обслуговування септика не вимагає виклику фахівця.

Конструкція обладнання настільки продумана, що будь-яка людина може запросто обслужити
його відповідно до нашої «Інструкції по обслуговування »
null

Термін експлуатації полімерного корпусу гарантований на 100 років!

Досягається за рахунок якісного і хімічно стійкого пластику товщиною 12 мм, який не піддається корозії!

Сертифікація

Устаткування відповідає медико-біологічним вимогам СанПиН 4630-88 «Охорона поверхневих вод від забруднення» і його використання дозволено на території України

Використання даних станцій очищення стічних вод в Україні дозволяється згідно з висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 602-123-20-1/16383 від 24.05.2017 р.

А тепер давайте розглянемо порівняльну таблицю пропонованих на ринку рішень влаштування автономних каналізацій:

*Дані в таблиці взяті на підставі порівняльного аналізу головного інженера ТОВ «Будинок Екології» і статистикою звернень клієнтів за останні 10 років.

 За підсумками порівняльного аналізу, вибір стає очевидним…….

Ми завжди готові послухати Ваші питання та побажання, адже вибирати і вирішувати саме Вам.

Цікаві факти і докази:

   Основними перевагами технології «СЕПТИКСАД» є те, що використовуваний септик попереднього очищення повністю енергонезавісім, мае достатній обсяг (мінімум 2000-3200 л.) для залпового скиду води, а також не боїться попадання побутової хімії в стоки. Для вирішення проблеми з хімічними забрудненнями, для профілактики, технологи рекомендують періодично поповнювати запаси бактерій, додавати в каналізацію біопрепарат (всього 1-2 рази в місяць в будь-який санітарно-технічний прилад в будинку). У цьому одна з основних переваг пропонованої технології.  Ще важливо, що самостійне додавання біопрепарату дає можливість легкой консервації та запуску системи (На приклад: при поїздці у відпустку або сезонному проживанні). Перед запуском системи після тривалої перерви в роботі – непотрібно викликати фахівця! Досить засипати всього пару ложок біопрепарату в унітаз – і система готова до роботи!

Зауважимо, що в інших технологіях очищення (на приклад: в моноблочних вертикальних станціях, де немає септика, а є тільки один блок з численними камерами) дану процедуру зробити неможливо. Викликано це іншим принципом роботи обладнання і складної його конструкцією. Тобто при попаданні хімічних забруднень, сезонному проживанні, поїздці у відпустку — завжди необхідний платний виклик фахівця, так як запуск вимагає інженерних робіт, а поповнення або «заселення» бактерій самостійно заборонено. Будьте уважні!

–  Відзначимо, що без використання компресора можна досягти очищення 95-98%. Будь-яка технологія в якій відсутня примусова аерація має низький ступінь очищення (максимум 65%). Непорядні менеджери запевняють Вас, що простий септик очищає воду до 85%, але це не так. Ефект очищення при відсутності компресора – буде становити максимум </ strong> 60-65%. </ Strong> Чим же це загрожує? При щоденному скиданні води в такі системи всього через 2-3 роки мешканці будинку стикаються з забитої дренажною системою, виходу з ладу всієї системи каналізації і великими фінансовими втратами при її реконструкції.

–  Увага! Також деякі непорядні компанії активно пропонують звичайні «дешеві» прямокутні септики із залізобетону з реального фактичного очищенням 55-60%, додавши так звану «перегородку» в септику і присвоївши йому очищення аж 80-85%, що вводить в оману споживача. Технологічно не реально очистити воду без примусової аерації (простим септическим методом) на високий рівень. Так само при рекомендації септика деякі компанії стверджують, що зовсім непотрібно додавати біопрепарат в септик. Це грубе порушення. Очищення в такому випадку впаде аж до 30%, що просто призведе до виходу з ладу всієї дренажної системи і септика буквально за рік, що загрожує наслідками. Будьте уважні!

ТОВ “Дім Екології” – інженерна команда професіоналів

Екологія та комфорт Вашого будинку – наше основне та головне завдання!

Пластиковий септик - ідеальне рішення для заміського будинку

Пластиковий септик в Україні вважається оптимальним рішенням для котеджів і заміських будинків з постійним проживанням. Це обумовлено високою надійністю, безвідмовністю роботи і простотою конструкції обладнання. Крім цього, пластикові септики ціна від компанії ДІМ ЕКОЛОГІЇ доступні, а також вони забезпечують дуже високий ступінь очищення стічних вод і відповідають суворим європейським екологічним стандартам. Купити пластиковий септик в Києві можна відвідавши відповідний розділ онлайн-ресурсу www.osk-ekoline.com.ua.

Основні переваги пластикового септика

Септики, виконані з пластика, є міцні і об'ємні резервуари, в яких поетапно відбувається очищення забрудненої води. У конструкції резервуарів присутні додаткові фільтри, що збільшують ефективність очищення води. Крім цього, на септик пластиковий ціна залишається доступною абсолютно кожному. Варто відзначити, що купити пластиковий септик по самим оптимальними цінами можна відвідавши сайт www.osk-ekoline.com.ua, де представлені різні рішення для будь-якого заміського будинку або котеджу.