Промислові сертифіковані жироуловлювачі серії “ЖСБ”

Необхідний і обов’язковий для установки на підприємствах харчової промисловості, ресторанах, столових, супермаркетах і т.д.

Установка і конструкція жировловлювача серії “ЖСБ”

Жировловлювач (Сепаратор жиру) промисловий має вертикальну циліндричну форму і виготовляється з листового поліпропілену високої якості.

Встановлюється на вулиці в ж.б. кільця перед врізкою в централізовану або автономну каналізацію. Складається з циліндричного корпусу, розділеного перегородками на дві робочі зони. Принцип роботи пристрою заснований на седиментации (осідання або спливання забруднень).

Підбір моделі жировловлювача здійснюється згідно витраті (кількості) стічних вод. Важливим є обсяг сепаратора. Так як при його збільшенні, підвищується продуктивність.
Пристрій зовнішніх або внутрішніх жироуловителей обов’язково на всіх виробництвах скидають жиросодержащие стоки.

Наші зовнішні жироуловлювачі серії “ЖСБ” повністю сертифіковані і комплектуються технічним паспортом з висновками СЕС! 

Галерея пром. жироуловлювачів

Жировловлювачі зовнішні * (циліндричні) серії «ЖСБ» з поліпропілену доступні в наступних розмірах:

* Жировловлювачі для зовнішнього (підземного) монтажу обсягом понад 100 л виготовляються з поліпропілену (серія «ЖСБ») в циліндричній формі. Дані сепаратори жиру ідеально підходять для монтажу в ЖБ колодязі.

Жировловлювачі цехові * серії «ЖСБ» з поліпропілену доступні в наступних розмірах:

* Жировловлювачі цехові обсягом понад 60 л. виготовляються з поліпропілену. Дані сепаратори жиру застосовуються при одночасному підключенні двох і більше мийок, а так само на великих промислових об’єктах.

Жировловлювачі під мийку серії «ЖСБ» з поліетилену доступні в наступних розмірах:

Крім вищевказаних жироуловителей стандартних розмірів, приймаємо замовлення на виготовлення сепараторів жиру (будь-яких форм і розмірів) за індивідуальним замовленням.

 

Увага! Для значного поліпшення роботи жироуловителей і скорочення його обслуговування пропонуємо Вам біологічний расщепитель жиру для жироуловлювачів. Одна порція (таблетка) здатна очистити 570 м.куб. проточної води, а так само вдвічі скоротити обсяг жирової плівки в жировловлювача!

Дана упаковка розрахована на цілий рік використання в жироуловлювачах під мийку!

Додавання препарату: таблетку ділять на 12 рівних частин. Потім один раз на місяць 1/12 частина додають в камеру жировловлювача. Все дуже просто!

Вартість «річного запасу» 700 грн.

ТОВ “Дім Екології” – інженерна команда професіоналів

 

Екологія та комфорт Вашого будинку – наше основне та головне завдання!

Ми надаємо якісний жироуловитель для каналізації підземний, жироуловлювачі для столових