Герметична вигрібна яма з полімеру LDPE (поліетилен)

Наші вигрібні ями виготовлені з високоміцного екологічно чистого поліетилену (полімеру LDPE), стійкого до впливу агресивних середовищ і перепадів температур. Гладка внутрішня поверхня корпусу виробів перешкоджає утворенню опадів і нашарувань.

Виготовлення виробів методом ротаційного формування забезпечує відсутність поверхневих швів, виключає можливість витоків збережених речовин, а так само дає можливість отримувати вироби з товщиною стінки корпусу до 12 мм!

На торці ємності встановлений патрубок діаметром 110мм для підключення каналізаційної труби. Вигрібна Яма комплектується оголовком висотою 600мм і кришкою діаметром 560мм.

Дана накопичувальна ємність застосовується для:

– використання в якості вигрібної ями.
Завдяки товстому поліетилену і ребер жорсткості, ємність вільно монтується під землею.

– резервуара для зберігання питної води.
Ємність виготовлена з харчового полімеру. Даний вид поліетилену стійкий до УФ випромінювання завдяки чому ємність може розміщуватися як під землею, так і на поверхні!

– резервуара для зберігання технічної води.
При приєднанні ємності до зливової каналізації Ви отримуєте величезний запас технічної води, яку можна використовувати для поливу і в інших цілях!

НайменуванняОбсяг, літрВисота / діаметр ємності, ммВисота / діаметр оголовка, ммТовщина стінки, ммВага, кгСуперціна, грн
Вигрібна яма 3000 л3 0001 600 / 1 650600 / 560      1296телефонуйте
Вигрібна яма 5000 л5 0002 100 / 1 850600 / 560      12178телефонуйте

Додаткові роботи і матеріали:

НайменуванняЦіна з ПДВ, грн
Додатковий оголовок, висота 600 ммтелефонуйте
Установка патрубка Ø50мм для підключення вентиляційної трубителефонуйте
Установка каналізаційного люка з відповідною частиною (замість кришки)телефонуйте
Впайкі додаткових труб і патрубків, за 1шттелефонуйте

Вигрібна яма встановлюється в підготовлений котлован на цементне армоване основу товщиною не менше 150мм або на утрамбовану піщану подушку товщиною не менше 250мм. Відстань між вигрібною ямою і стінками котловану (мінімум 150мм) заповнюється шарами суміші піску з цементом в пропорції 50 кг цементу на 1м3 піску. Кількість цементу на 1м3 піску збільшується пропорційно загрозу підтоплення вигрібної ями грунтовими водами.

*У разі наявності додаткових несприятливих факторів (ґрунтові води, збільшення монтажної глибини, можливість зміщення шарів грунту і т.д.) необхідно здійснювати монтаж згідно зі спеціально розробленого для даних умов проекту.

ТОВ “Дім Екології” – інженерна команда професіоналів

 

Екологія та комфорт Вашого будинку – наше основне та головне завдання!