Герметична вигрібна яма з полімеру LDPE (поліетилен)

Наші вигрібні ями виготовлені з високоміцного екологічно чистого поліетилену (полімеру LDPE), стійкого до впливу агресивних середовищ і перепадів температур. Гладка внутрішня поверхня корпусу виробів перешкоджає утворенню опадів і нашарувань.

Виготовлення виробів методом ротаційного формування забезпечує відсутність поверхневих швів, виключає можливість витоків збережених речовин, а так само дає можливість отримувати вироби з товщиною стінки корпусу до 12 мм!

На торці ємності встановлений патрубок діаметром 110мм для підключення каналізаційної труби. Вигрібна Яма комплектується оголовком висотою 600мм і кришкою діаметром 560мм.

Дана накопичувальна ємність застосовується для:

– використання в якості вигрібної ями.
Завдяки товстому поліетилену і ребер жорсткості, ємність вільно монтується під землею.

– резервуара для зберігання питної води.
Ємність виготовлена з харчового полімеру. Даний вид поліетилену стійкий до УФ випромінювання завдяки чому ємність може розміщуватися як під землею, так і на поверхні!

– резервуара для зберігання технічної води.
При приєднанні ємності до зливової каналізації Ви отримуєте величезний запас технічної води, яку можна використовувати для поливу і в інших цілях!

Найменування Обсяг, літр Висота / діаметр ємності, мм Висота / діаметр оголовка, мм Товщина стінки, мм Вага, кг Суперціна, грн
Вигрібна яма 3000 л 3 000 1 600 / 1 650 600 / 560       12 96 телефонуйте
Вигрібна яма 5000 л 5 000 2 100 / 1 850 600 / 560       12 178 телефонуйте

Додаткові роботи і матеріали:

Найменування Ціна з ПДВ, грн
Додатковий оголовок, висота 600 мм телефонуйте
Установка патрубка Ø50мм для підключення вентиляційної труби телефонуйте
Установка каналізаційного люка з відповідною частиною (замість кришки) телефонуйте
Впайкі додаткових труб і патрубків, за 1шт телефонуйте

Вигрібна яма встановлюється в підготовлений котлован на цементне армоване основу товщиною не менше 150мм або на утрамбовану піщану подушку товщиною не менше 250мм. Відстань між вигрібною ямою і стінками котловану (мінімум 150мм) заповнюється шарами суміші піску з цементом в пропорції 50 кг цементу на 1м3 піску. Кількість цементу на 1м3 піску збільшується пропорційно загрозу підтоплення вигрібної ями грунтовими водами.

*У разі наявності додаткових несприятливих факторів (ґрунтові води, збільшення монтажної глибини, можливість зміщення шарів грунту і т.д.) необхідно здійснювати монтаж згідно зі спеціально розробленого для даних умов проекту.

ТОВ “Дім Екології” – інженерна команда професіоналів

 

Екологія та комфорт Вашого будинку – наше основне та головне завдання!