Жировловлювач під мийку (серії «ЖСБ»)

Без запаху! З герметичною кришкою на різьбі

для барів, ресторанів, кафе, кухонь, котеджів

матеріал –безшовний полімер

IMG_7048-min

ЖСБ – 0,040

об’єм 40л.

для одинарних мийок у ресторанах, кафе, барах, котеджах

ЦІНА: 1900 грн.

2_1-min

ЖСБ – 0,060

об’єм 60л.

для великих або “подвійних” мийок у кафе, барах, ресторанах, обробних цехах

ЦІНА: 2300 грн.

ПЕРЕВАГИ жироуловлювачів серії «ЖСБ»:

null

Кругла різьбова кришка забезпечує 100% герметичність та відсутність запахів!

(значна перевага перед аналогами з прямокутними кришками на клямках)
null

Надійно пропаяні патрубки входу та виходу з терміном служби 50 років!

(У аналогів – недовговічні патрубки на гумках, які через 1 рік роз’їдає побутова хімія)
null

Литий полімерний корпус без швів!

(Повна водонепроникність)
null

Повна сертифікація!

(дані моделі мають висновки СЕС та технічний паспорт)
null

Виїмки для зручного переміщення повного сепаратора

null

Найнижча ціна в Україні

Велику популярність і світову практику експлуатації отримав жироуловитель (сепаратор жиру) під мийку. Його конструкція дозволяє розташовувати його безпосередньо під мийкою на кухні, поруч з нею або в поглибленні статі. Перевага даного жировловлювачів перед зовнішнім (який встановлюється в колодязь або безпосередньо в грунт) в тому, що при його установці не потрібно розділяти кухонні і фекальні стоки в окремі трубопроводи, для влаштування яких потрібно проводити проектні, земляні та монтажні роботи. Що веде до значного 20-ти кратному подорожчання вартості при вирішенні даної проблеми.

А міні сепаратор ставиться просто під мийку, монтаж його займає до години часу, а головне – не вимагає проведення складних інженерних і земляних робіт. </ Em> Це пристрій виключить потрапляння в каналізацію жирів і значно збільшить термін служби, як каналізаційних трубопроводів, інженерних мереж, насосних станцій, так і системи для очищення стічних вод, очисних споруд!

1) Жироуловлювачі під мийку серії «ЖСБ» з поліетилену доступні в наступних розмірах:

2) Жировловлювачі цехові * з поліпропілену доступні в наступних розмірах:

* Жировловлювачі цехові обсягом понад 60 л виготовляються з поліпропілену. Дані сепаратори жиру застосовуються при одночасному підключенні двох і більше мийок, а так само на великих промислових об’єктах.

Крім вищевказаних жироуловителей стандартних розмірів, приймаємо замовлення на виготовлення сепараторів жиру (будь-яких форм і розмірів) за індивідуальним замовленням.
 

Купить биорасщепитель жира КиевУвага! Для значного поліпшення роботи жироуловителей і скорочення його обслуговування пропонуємо Вам біологічний розщеплювач жиру для жироуловителей. Одна порція (таблетка) здатна очистити 570 м.куб. проточної води, а так само вдвічі скоротити обсяг жирової плівки в жировловлювача!

Дана упаковка розрахована на цілий рік використання в жироуловлювачах під мийку об’ємом 40 і 60л!

Додавання препарату: таблетку ділять на 12 рівних частин. Потім один раз на місяць 1/12 частина додають в камеру жировловлювача. Все дуже просто!

Вартість “річного запасу” 700 грн.

 

Конструкція і загальний принцип роботи жировловлювача

Конструкція жировловлювача, що виготовляється з полімерних матеріалів, складається з розділених перегородками технологічних відсіків, в яких відбувається процес сепарації водожірових емульсій. У роботу закладений принцип розділення неоднорідних систем під дією сил гравітації. Стічні води з жирами через впускний патрубок самопливом потрапляють в Сепараторний відсік, розділений перегородкою, яка служить для уповільнення потоку і збільшення часу поділу фаз. В результаті дії сил гравітації відбувається відділення жирових мас від води.

Жир накопичується на поверхні води, утворюючи жирову плівку. Зважені частинки опускаються в резервуар для осаду. Далі очищена вода через випускний патрубок потрапляє в систему каналізації. Для усунення неприємного запаху і провітрювання згідно норм ДБН В 2.5-64 діє до: 2012 п.21.7 та інструкції по експлуатації, жироуловлювачі встановлені в приміщенні повинні підключатися до системи вентиляції. Залежно від місця установки і місцевих умов сепаратори жиру виготовляються різних форм: паралелепіпеда (прямокутника) – кухонні, невеликі цехові, циліндричні – невеликі цехові, підземної установки.

Дані міні жироловки прослужать у багато разів довше і практично не вимагатимуть обслуговування при використанні таблетки біорозщплювачі жирів!

ТОВ “Дім Екології” – інженерна команда професіоналів

 

Екологія та комфорт Вашого будинку – наше основне та головне завдання!

У нас ви можете купити сепаратор жиру, жироуловлювач для ресторану, для зовнішньої каналізації за низькою ціною. А так же відмінним вибором буде жироловки стічних вод в Україні або побутової жироуловлювач.