Пропонуємо вибрати автономну каналізацію (септик):

Підібрати септик або очисні споруди для вашого об'єкту:

Підібрати очисні споруди для вашого підприємства:

Відеопрезентація Обладнання

Продуктивність від 0.6 до 3.6 м3 на добу, до 18 чол

Продуктивність від 5 до 2000 м3 на добу, від 20 чол

Переваги нашої Автономної каналізації:

СЕПТИК "ОСК" З ПОЛІМЕРУ LDPE
(ДЛЯ ДАЧНИХ БУДИНКІВ)

Септик “ОСК” з полімеру LDPE (поліетилен) – це високоміцна, герметична конструкція, в якій відбувається процес очищення каналізаційних стічних вод до 70%. Переваги такого септика у його повній енергонезалежності, мінімальному обслуговуванні, легкому самостійному монтажі , довговічності. Дана конструкція використовується при невеликій кількості стоків (сезонне проживання, кількість проживаючих до 4-х людей). Рекомендується для невеликих дачних будиночків до 70 м2.

Ціна: від 19200 грн.

АВТОНОМНА КАНАЛІЗАЦІЯ "БІО-САД" З ПОЛІМЕРУ LDPE
(ДЛЯ ЗАМІСЬКОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, КОТЕДЖУ)

Технологія “БІО-САД”– це біологічна система для очищення стічних вод з якістю до 98%. Вона рекомендується для приватного житлового будинку, котеджу з постійним проживанням та виготовляється з високоміцного полімеру LDPE. Її бездоганна робота доведена протягом 20-ти років експлуатації в усіх європейських країнах. Ємності повністю герметичні, оскільки виготовлені ротаційним методом (не мають швів), довговічні і стійкі до корозії. Пропонована система очищення має величезну перевагу серед аналогів при скидах води до 3 м3 на добу (від 1 до 25 чол., ). Компанією “ДІМ ЕКОЛОГІЇ” виробляються дані системи вже більше 15 років. ХІТ ПРОДАЖУ!

Ціна: від 63900 грн.

АВТОНОМНА КАНАЛІЗАЦІЯ "БІО-САД" ПРИ ВИСОКИХ ГРУНТОВИХ ВОДАХ
(ДЛЯ ЗАМІСЬКОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, КОТЕДЖУ)

Септик “БІО-САД” з монолітного гідроізольованого залізобетону використовується при високих грунтових водах. Його висота становить  всього 1 м, що з легкістю дозволяє змонтувати його в обводнені грунти. Завдяки вазі септика попереднього очищення і САДу, який дорівнює двом тонам кожен, його можна монтувати безпосередньо в грунт без додаткового бетонування і бетонної основи. Використовується Європейська технологія з унікальними розробками нашого інженерного складу. Рекомендується при скидах води до 3 м3 на добу (від 1 до 25 чол.). 

Ціна: від 89000 грн.

СТАНЦІЯ ПОВНОЇ БІОЛОГІЧНОЇ ОЧИСТКИ "ОСК"
(ДЛЯ КОТЕДЖНИХ МІСТЕЧОК, ВЕЛИКИХ ОБ'ЄКТІВ)

Станція повної біологічної очистки “ОСК” використовується в котеджних містечках, будинках, готелях, ресторанах, багатоквартирних будинках і будь-яких об’єктах, в яких добове скидання води складає від 5 до 2000 м.куб / добу. Скид очищеної води може проводитися у дренажну систему або використовуватися на полив, тому що якість очищення досягає 98%. Корпус станції може бути виконаний з залізобетонних колодязів, монолітного залізобетону, полімеру LDPE, в існуючих ємностях при реконструкції об’єкту  тощо. Використовується нова технологія 2016р. розроблена інженерами компанії “ДОМ ЕКОЛОГІЇ” та запатентована Укрпатентом.

Ціна: від 140000 грн.

ПРОМИСЛОВІ ОЧИСНІ СПОРУДИ «ОСК-ПРОМ»
(ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ УСІХ ВИДІВ ПРОМИСЛОВОСТІ)

Очисне обладнання «ОСК-ПРОМ» призначено для очистки промислових стічних вод від різних виробництв. Підбір обладнання «ОСК-ПРОМ» залежить від витрати води, а також від типу виробництва та складу стічної води. Дані очисні застосовуються у харчовій промисловості; фармацевтиці та виробництві побутової хімії, металургії; деревообробці; легкій промисловості тощо. технологiя запатентована Укрпатентом.

Ціна: від 390000 грн.

ТОВ “ДIМ Екології” – професійна команда інженерів

Екологія та комфорт Вашого будинку – наше основне та головне завдання!

Наші замовники:

Контакти

м.Київ, район “Феофания”
вул. Метрологічна,14-Б, оф. 407
Графік роботи:
Пн-Сб с 9-00 до 18-00
Телефонуйте:
(068) 299-61-91
(099) 299-61-91
або пишіть: domekology@ukr.net

(068) 299-61-91

(068) 299-61-91

(068) 299-61-91

Автономна заміська каналізація - сучасне рішення для Вашої оселі

Автономна заміська каналізація користується величезною популярністю в багатьох розвинених європейських країнах. Це обумовлено тим, що європейці дуже цінують чистоту навколишнього середовища, а також свої фінансові кошти, які можна економити, встановивши в своєму будинку автономний септик або будь-яку іншу відповідну автономну систему.

Крім цього, практично у всіх цивілізованих країнах вигрібні ями заборонені законодавчо, тому домовласники змушені або постійно оплачувати рахунки за використання загальним водовідведенням, або встановлювати таке рішення, як сучасна автономна каналізація в заміському будинку, яке можна купити септик в Україні по самим розумними цінами.

Переваги автономної каналізації

Автономна каналізація в Києві від компанії ДІМ ЕКОЛОГІЇ може бути встановлена на будь-якому дачній ділянці, незалежно від особливостей ґрунту, розміщення грунтових вод та інших факторів. Таким чином септик автономна каналізація прекрасно підійде для невеликої дачі, заміського будинку, великої ділянки, котеджу і т.д. Варто відзначити, що сучасні системи, представлені на сторінках онлайн-ресурсу osk-ekoline.com.ua, мають високий ступінь надійності і довговічності, тому септик для дачі купити можна лише один раз, надовго забувши про проблеми з водовідведенням на Вашій ділянці. З інших переваг наших систем слід виділити:

• Швидкий монтаж. Автономна каналізація дача, на заміському будинку або будь-якому іншому ділянці.
• Використання сучасних і якісних компонентів, всередині самої системи.
• Цілком демократична вартість автономної системи.
• Автономна каналізація септик дуже легка в експлуатації.
• Автономна система каналізації не вимагає додаткового дорогого насосного обладнання.
• Можна купити септик в Києві з доставкою в інші міста України.
• Купити автономну каналізацію можна і для сезонного проживання, оскільки систему дуже просто законсервувати.

Автономна каналізація - запорука комфорту

Автономна каналізація в Україні дозволяє забезпечити власника комфортом і новим рівнем комфорту.

Це обумовлено тим, що каналізація в приватному будинку септик виготовляється зі спеціальних дуже довговічних матеріалів, які здатні забезпечувати понад 50-ти років рядок служби. Автономна каналізація купити достатньо всього один раз, щоб надовго забути про проблеми з каналізацією.

У нас можна замовити автономну каналізацію приватного будинку за низькою ціною. А так же біо септики (біологічний) для приватного будинку і дачі в Києві.

Надаємо наступні послуги:

  • каналізація в будинку ціна
  • каналізація в приватному будинку ціна
  • каналізація в будинку
  • септик в приватному будинку
  • автономна каналізація купити
  • каналізація в приватному будинку