Реконструкція септика це розумна альтернатива знесенню в разі, якщо будова септика зберегло свою якість. Модернізація вже існуючих ємностей і трубопроводів можливо буде економічно виправдана, але це з’ясуватися після обстеження

Живу природу, що приносить людству все необхідне для його існування, треба дбайливо берегти. Це зараз розуміють всі. За останні кілька десятків років з найбільшою очевидністю необхідність такої турботи проявилася в ставленні найважливішого природного компонента – джерел чистої природної води, багато з яких в результаті забруднення стічними водами – відходами життєдіяльності людини – вже знаходяться під загрозою загибелі.
У нашій країні питань очищення і знешкодження стічних вод приділяється дуже серйозна увага. Досить нагадати, що всі водні ресурси країни поставлені під охорону закону, а використання водойм і захист їх від забруднення регламентуються низкою урядових постанов.
У доісторичні часи видалення покидьків не викликало істотних труднощів, так як людина перебувала в умовах незайманої природи, яка позбавляла його від всіх турбот при вирішенні даного питання. Лише коли люди стали об’єднуватися в більші громади, виникла необхідність створення пристроїв, призначених для швидкого і повного видалення покидьків від житлових місць. Рідкі покидьки можна було видаляти самопливом, за принципом існуючої в даний час системи каналізації, яка об’єднується і прямує на загальні (міські) очисні споруди. Там і відбувається вся очищення – поділ води від домішок.
При відсутності централізованої системи каналізації або при бажанні бути незалежним від загальних споруд каналізації громади влаштовували автономні системи очищення стічних вод (септики). У септиках передбачалася механічна і біологічне очищення води. Відбувалося відстоювання великих суспензій і бродіння органічних складових за допомогою бактерій, які і виконують всю «брудну» роботу.
Так вже в 60 – 70-ті роки були зібрані типові проекти з очищення стічних вод від індивідуальних будинків. Радянські типові проекти були розраховані на слабозабруднених стоки, та й екологія була ще не так завантажена покидьками. Сьогодні застосування таких систем неефективне, так як сучасний стік перевантажений органікою (багато невикористаної їжі зливається в раковину), синтетичними поверхнево-активними речовинами (СПАР) та фосфатами (різні мийні препарати), а також агресивнимі речовинами до бактерій (хлорсоставляющіе кошти). Потрапляючи в септик, ці речовини перевантажують бактерії і навіть призводять до їх загибелі. Відповідно це призводить до поганої якості води та неприємного запаху.
З’явилася необхідність модернізації очисних споруд. Реконструкція септика ставати актуальною в різних випадках:
– при перевантаженості септика забрудненнями (збільшення концентрацій домішок);
– при збільшенні обсягу стічних вод (в септик надходить більше води);
– якщо септик вже зношений часом і оточенням (корозія, механічні пошкодження);
– при зміні функціонального призначення об’єкта (з’явився промисловий стік);
– при сезонній роботі об’єкта та ін.
Реконструкція септика це розумна альтернатива знесенню в разі, якщо будова септика зберегло свою якість. Модернізація вже існуючих ємностей і трубопроводів можливо буде економічно виправдана, але це з’ясуватися після обстеження і порівняння з аналогічними новими спорудами.
Нашою компанією «Будинок Екології» були проведені як реконструкції септиків, так і їх заміни на нові споруди очистки стічних вод на базі нової технології «ОСК». Дана технологія легко проектується і підлаштовується під інженерну ситуацію (можливе використання різних матеріалів для корпуса системи очищення, установка її в існуючих ємностях при реконструкції, може бути застосована при модернізації та збільшення продуктивності існуючої каналізації на об’єкті і т.д.). Нова система відповідає всім необхідним нормам – пройшла експертизу і отримала висновок санітарно-епідеміологічної служби. Застосовані сучасні комплектуючі, надійне обладнання, а також нові способи очищення стоків (запатентована Укрпатент).
Нові методи обробки каналізаційних вод дозволяють очищати сучасний стік з акумулюванням залпових скидів, поділом відходів і без перевантаження бактерій агресивними речовинами. Це все дає нормативно чисту воду і відсутність неприємних запахів.
Якщо вам необхідно виконати реконструкцію септика (локальних очисних споруд) – все це виконає фірма «Будинок Екології» з найкращим професійним результатом.
Наші об’єкти в яких була проведена реконструкція:
1) Реконструкція септика міні готелю в м.Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) (Заміна непрацездатною системи очищення на нашу нову технологію “ОСК”)

   

2) Реконструкція вигрібної ями котеджного містечка в м.Боярка (Київська обл.) (Задіяння існуючих ємностей частково в нашій системі очищення “ОСК”)

   

3) Реконструкція очисної системи ресторанно-готельного комплексу в м.Умань (Черкаська обл.) (Задіяння існуючих ємностей частково в нашій системі очищення “ОСК”)

   

4) Реконструкція септика офісної будівлі в м.Київ, вул.Лугова (заміна непрацездатною системи очищення на нашу нову технологію “ОСК” в умовах обмеженого простору)