Ще в Давньому Римі знали, що:

«Гой розумом, а не ліками»

Це ставитися не тільки до здоров’я людини, а й до всіх життєвих сфер діяльності людини. У тому числі і до системи відводу / обробки / утилізації стічних вод – каналізації. Обслуговування каналізації необхідно проводити регулярно з метою оптимального функціонування системи протягом усього періоду експлуатації. Обслуговування каналізації дозволяє не тільки попередити поломку, смороду, освіта засмічень, а й усунути і застерегти від виникнення критичних аварійних ситуацій.

Сучасна медицина займається здоров’ям людини лише при виникненні хвороб (що вельми вигідно фармацевтиці). Ця ситуація проглядається і в ставленні людини до інженерних систем у будинку, якому він живе. Є багато відмовок з цього приводу – «немає часу цим займатися»; «Для цього потрібні професійні знання»; «Я купив дорогу систему і вона повинна працювати без збоїв» і т.д.

Для будь-якої системи (навіть найдорожчої) необхідна періодична профілактика для попередження виникнення аварійних ситуацій. Розглянемо основні рекомендації виробників очисних споруд (автоматизованих в тому числі):

– щоденний візуальний контроль роботи станції (наявність електроживлення, сигнали від аварійних ламп, присутність смороду);

– щотижневий контроль якості води на виході зі станції і візуально простежити роботу споруд в цілому;

– періодична відкачка надлишкового мулу і грубого сміття, очищення стінок ємностей (у різних виробників різні конструкції і відповідно рекомендації);

– періодична заміна фільтром повітродувок, аераціонних елементів.

Для правильної і тривалої експлуатації очисних споруд дотримуйтеся рекомендацій по обслуговуванню каналізації, які вказані в технічному паспорті. А якщо у Вас немає бажання і часу цим займатися – складіть договір із сервісною службою або найміть оператора очисних споруд, якого навчать представники виробника локальних очисних споруд.

Не доводьте свою каналізацію до патології – займіться її профілактикою.

Нашою компанією «Будинок Екології» були проведені, як нові автономні системи очищення стічних вод, так і реконструкції існуючих септиків. Нова система відповідає всім необхідним нормам – пройшла експертизу і отримала висновок санітарно-епідеміологічної служби. Застосовані сучасні комплектуючі, надійне обладнання, а також нові способи очищення стоків (запатентована Укрпатент).

Нові методи обробки каналізаційних вод дозволяють очищати сучасний стік з акумулюванням залпових скидів, поділом відходів і без перевантаження бактерій агресивними речовинами. Це все дає нормативно чисту воду і відсутність неприємних запахів.